23 Haziran 2013 Pazar

Anaaam Böyle Kaldı Ya BunlarBu fotoğrafların hepsi farklı ürün tanıtımlarından alınmıştır.Bir tek ortak noktası vardır.O da çarpık bacakla poz verilmesidir.
Neden bilmiyorum ama Japonlar böyle içe basmanın,çarpık bacak olmanın 'hoş' olduğunu düşünüyorlar.Günlük hayatta böyle yürüyen tipler de bolca görürsünüz.
Ama bunu poz verirken kullanmanın amacını benim biricik beynim algılayamıyor.Alttaki eteği alasım olsa bile bu fotoğraftan sonra soğudum ben ya!
Sizce?


Olmuş sonunda olan böyle kalmış kızın bacakları :)
O anda basmış çığlığı 'anaaaam böyle kaldı ya bunlar' diye

14 yorum:

 1. Hahaaaa :D Vallahi benim de alasım kaçardı :D Bu normalde tıpta bir sorundur halbuki.. Burada çocuğu çarpık yürüyen anneler doktora koşuyorrrr.... :D

  YanıtlaSil
 2. japonlar ve moda anlayışları :DDD tabi poz vermeyi de ekleyelim buna :D

  YanıtlaSil
 3. annesinin kıyafetlerini gizlice giyip oyun oynayan çocuklara benziyorlar.

  YanıtlaSil
 4. cin olmadıklarını ispatlamaya çalışıyorlar bence.

  YanıtlaSil
 5. cin olmadıklarını ispatlamaya çalışıyorlar bence.

  YanıtlaSil
 6. Bence bu pozları çişi gelmiş küçük çocukların haline benziyo...Zaten o eteğin altındaki ayakkabımsı şeyden sonra da bi soğudum ben. Paylaşım için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 7. Bence o pozları çişi gelmiş çocukların haline benziyo.Hiç hoş değil :) Zaten o ayakkabımsı şeyleri görüncede bi soğudum ben .Paylaşım için teşekkürler

  YanıtlaSil
 8. o nasıl bir duruş ya çarpılmış gibi :) tövbe yarabbim..

  YanıtlaSil
 9. Bu duruslari bence kendilerini sevimli gostermeye calistiklarindan kaynaklaniyo cocuk gibi durus masum gibi bakislar falan aa birde makyajlarindaki oyuncak bebeklere ozentilik sonucu bu haldeler bence

  YanıtlaSil
 10. sinirlerim bozuldu pespese çarpik ayak gorunce bu ne yaa :D

  YanıtlaSil
 11. birde oldum olası ayakkabı secımlerı benı sasırtmıstır...

  YanıtlaSil
 12. birde oldum olası ayakkabı secımlerı benı sasırtmıstır...

  YanıtlaSil
 13. Bir şey sorucam. Bu japon kızları neden moda faciası gibi dolaşıyolar? Gerçekten o birbirinden alakasız giydikleri bol etekler gömlekler. O ayakkabıların içinde ki siyah çorap. Herşeyiyle itici duruyo.

  YanıtlaSil